Hizmetler

 
 
SEYAHAT  ESNASINDA SUNULAN HİZMETLER
 
Hizmet filomuz müşterilerimizin güvenli, konforlu ve kaliteli bir yolculuk geçirmesi için Mercedes Travego otobüsleri ile donatılmıştır. Tüm Otobüslerimizde: TV, Film Yayını, Açık Büfe,Klima,  bulunmaktadır. Otobüsler için yasa ile belirlenmiş olan 80 km/S + % 10 hiz sınırına tüm kaptanlarımız uymaktadırlar. Ayrıca kontrol personelimiz, otobüslerimizin girdiği her garajda, otobüslerdeki takograf cihaz grafiklerini izleyerek hız kontrol denetimi yapılmaktadır.          Tüm Yolcularımız, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası Ile Sigortalanmıştır.
 
 BAGAJ PROSEDÜRÜ

UYARILAR Güvenliğiniz için eşyanızı bagaja kendiniz teslim ediniz ve mutlaka bagaj kuponunuzu isteyiniz. Yolcularımız için tanınan ücretsiz bagaj hakki 30 Kg'dır. Bu miktarı asan yükler için ekstra ücret alınır. 
Bagaja teslim edilmeyen eşyaların (otobüs içi koltuk üstü raflarda, koltuk filesinde veya ayak ucunda unutulması, kaybı veya çalınması durumunda tüm mesuliyet yolcunun kendisine aittir.  Sehiriçi servis araçlarında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyaların tüm mesuliyeti yolcunun kendisine aittir.

 
TAŞINMAZLAR
 
Bagajın içerisinde;Kırılabilir eşya ve bozulabilir madde, Ticari değeri haiz menkul mal, Elektronik cihaz, Müzik aleti, İlaç, Değerli eşya (para, mücevherat, ticari ve kıymetli doküman, pasaport, kimlik vb. Tehlikeli madde (ateşli silah, mermi, yanıcı, yakıcı, kimyasal nitelikli madde. vb.) taşınması yasaktır.
 
KAYIP BAGAJ

Yolculuk sonunda, kupon karşılığı bagaja teslim edilmiş eşyanın çıkmaması (kaybolması) durumunda yolcumuz ayni gün kendisine en yakın LUKS AMASYA İTİMAT terminaline başvurarak Kayıp Bagaj Formu doldurması gerekir. Kayıp bagaj formuna Seyahat bileti numarası Bagaj kuponu numarası Bagajın içeriği hakkında net liste dökümü bilgileri mutlaka belirtilmelidir. Kayıp Bagaj Formu doldurulduğu andan itibaren kayıp bagaj araştırma işlemi başlatılmış olur.  Bagaj bulunduktan sonra en kısa sürede yolcumuza LUKS AMASYA İTİMAT tarafından ücretsiz olarak teslim edilir. Bagajın bulunamaması halinde eşyanın değerinin iki katı oranında tazmin ödemesi yapılır.
 
HASARLI BAGAJ

Bagajın taşınma esnasında zarar görmesi durumunda, yolcunun terminalden ayrılmadan LUKS AMASYA İTİMAT Firması yetkilisine Hasar Tespit Raporu tutturması gerekmektedir.Tamir edilebilir hasarlar için şirket tamir masraflarını karşılamakla yükümlüdür. Tamir edilemeyen hasarlarda bagajın eşdeğer bedeli kadar ödeme, beş gün içerisinde yapılır.